Kniha návštěv

Datum: 15.05.2019

Vložil: Martini

Titulek: Re: Odložených závod

příští týden už časovka je, to se pojedou dvě v jednou týdnu??

Datum: 15.05.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Re: Re: Odložených závod

Středeční časovka Pekinova šestka je přeložena na příští týden 22.5.2019. Pekinova šestka naopak se tím posouvá taktéž na 29.5.2019. Ustoupil jsem požadavkům některých závodníků z obavy o své a zdraví dětí při deštivém a docela chladném počasí. Doufejme, že příště bude lepší počasí, termíny už nebude kam posunovat.

Datum: 15.05.2019

Vložil: martini

Titulek: Re: Odložených závod

Já bych ji normálně odjel, kdo se obává, ať nejezdí.. taky se se každou středu, obávám, že nebudu moct jít z práce dřív a časovky se nepřesouvají.. :)

Datum: 23.04.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Průběžné výsledky

Takřka týden po druhém závodě na email SKM nedošly žádné reklamace, tak první dva závody považuji za uzavřené a jsou tak vyvěšeny průběžné výsledky.

Datum: 17.04.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Výsledky z Celnice naopak

Výsledky dnešní časovky jsou vyvěšené. Prosím o kontrolu Jmen, teamů, i vašich výsledků. Reklamace posílat na Mail: skmzlatehory@gmail.com.

Více zde: https://www.goldtourzlatehory.cz/

Byly opraveny výsledky z Celnice, i ty si můžete překontrolovat.

Datum: 03.04.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Celnice 2019

Výsledky dnešní časovky jsou vyvěšené. Prosím o kontrolu Jmen, teamů, i vašich výsledků. Reklamace posílat na Mail: skmzlatehory@gmail.com.

Datum: 09.03.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Termíny

Tak jaro je za dveřmi a termín prvního závodu se blíží. Na všechny se na Vás bude těšit tým pořadatelů. Termíny jsou již vyvěšené, tak uložit do kalendářů a s radostí začít trénovat.

Datum: 25.10.2018

Vložil: Petr Kašpar

Titulek: Poděkování

Ahoj cyklisti a cyklistky,zítra bohužel z časových důvodů nemůžu dorazil na vyhlášení letošních výsledků Goldtouru, tak všem přeji fajn zábavu a gratuluji oceněným. Jezdím časovky v tomto seriálu snad od samého počátku a prožil jsem všechny druhy počasí a fajn zábavu, ale jednou vše musí skončit. Od příštího roku už to bude beze mě. Dva roky už bydlím v Bruntálu a najít čas uprostřed pracovního týdne je stále náročnější. Chtěl bych moc poděkovat pořadatelům ze svazu invalidů, dalším dobrovolníkům a hlavně Jirkovi Kalabisovi, za pořádání tohoto seriálu. Věřím, že budete pokračovat ještě hodně let a přeji co nejvyšší účast, především z řad mládeže. Cyklistice zdar.

Datum: 12.10.2018

Vložil: Kalabajk

Titulek: Slavnostní vyhlášení

Slavnostní vyhlášení s předáním pohárů bude 26.10.2018 od 17:00 na obvyklém místě v tenis baru na kurtech ve Zlatých Horách.
V tabulce výsledků je záložka s vyhlašovanými závodníky.
Pro každého vyhlašovaného závodníka bude připraveno malé pohoštění.

Datum: 26.09.2018

Vložil: Kalabajk

Titulek: Konečné výsledky

Reklamace ukončeny a opraveny. konečné výsledky jsou hotové, prosím o kontrolu, zda vám sedí počet závodů a součet bodů. Také si v tabulce Průběžné zkontrolujte jméno a příjmení, podle nich se budou dělat štítky na poháry.
Reklamace, připomínky zasílat na skmzlatehory@gmail.com

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek