Kniha návštěv

Datum: 01.10.2019

Vložil: Kalabajk

Titulek: Výsledky 2019

Tabulka s výsledky letošního seriálu je opravená. Žlutě jsou označené opravy. Chyby ze závodů XC Mlýnky byla také opraveny, na celkové výsledky to mělo min. dopad. V tabulce je odrážka Vyhlášení, kde je vypsaný přehledně každý kdo letos bude na slavnostním vyhlášení 18.10.2019 v 17:00 na Tenisových kurtech vyhlášen.

Datum: 30.09.2019

Vložil: martini

Titulek: výsledky

Hlasím chybu ve výsledkách z xc mlýnku u čísla 14 (lisowski) a čísla 15 (grudzinski) kteří jsou vedeni jako kategorie K ale dle ročníku jsou tu junioři díky

Datum: 27.09.2019

Titulek: Návrh na úpravu letošních kategorií

Ahoj Jirko mám navrh:
v kat. OPEN jsme jen dva , Honza vypadl zdůvodu chybí mu 1 závod do třech, nechci stát na bedně ve dvou, proto mě přeřaď do kat. V. Vím že byly nastaveny předem nějake pravidla ale myslim si že by se mohly operativně změnit pro maly
počet zavodniku. A dalši připominka že bych chtěl rozdělit kat. H na ročnik 2004 tři dívky a 2008 čtyři dívky.Doufam že to ostatní pochopí.
Sportu zdar Jindra

Vložil: Petr Kašpar

Titulek: Re: Návrh na úpravu letošních kategorií

Ahoj bikeři, Jindrovi připomínky mají podle mého názoru logiku, ale určitě by bylo lepší dát jasná pravidla, ohledně rozdělení kategorií, před začátkem sezony, a ne až po skončení posledního závodu. I když zase chápu, že je to reakce na počet účastníků v konkrétní kategorii. Navrhoval bych od příští sezony rozdělit taky kategorii děti. Jezdí jich tam celkem dost a 0-9 let je hodně divoký rozptyl. Například do 6 let a 7-9 let by bylo podle mého názoru lepší. To jen takový můj postřeh a příspěvek do diskuze.

Vložil: Nicole Marková

Titulek: Re: Re: Návrh na úpravu letošních kategorií

Dceři byli 4 roky , závodila na odrážedle a v celkovém pořadí holčiček skončila na 7 místě. Vůbec nám to nevadilo, rozdělení ročníků jsme věděli na začátku sezony a bylo nám jasné že se staršími dětmi nemá šanci. Přesto jsme do toho šly a jsme moc spokojené, moc si vážíme toho co pořadatelé pro závodníky tolik let dělají...

Měnit pravidla během soutěže, nebo po jejím ukončení je hloupost a sám s tím nesouhlasím, ale Jindrův návrh je jen reakce na fakt, který nikdo na začátku sezony nezná a to je počet startujících v nastavených kategoriích.
Zrušení kategorie Open pro letošní rok je toho jasným příkladem. Sám jsem všechny dotčené obvolal a musím říct, že až na jednoho, s touto změnou neměli nikdo problém, byť to v jejich případech znamenalo posun v pořadí o min. dvě místa dozadu.
Loni jsme rozdělili pro větší počet startujících v kategorii H na dvě, což bylo pro děvčata jistě příjemné, a jak je v pravidlech od počátku psáno, při větším počtu startujících může dojít k jejich rozdělení. Ten věkový rozptyl je u dětí opravdu veliký, ale byl tak nastaven vzhledem k počtu startujících.
Ti co jezdí Goldtour od samého počátku, tak vědí, že jsme začínali na pěti kategoriích a loni se jich už vyhlašovalo dvanáct. A to až do pátého místa.
Doba jde dopředu a zatím co nám přibývá dětí, tak na druhou stranu ubývá dospěláků a je třeba na tento fakt reagovat a nevyhlašovat po dvou lidech v jedné kategorii, zatím co dětí je devět v jejich kategorii.
Zrušená kategorie Open se tak dá použít právě na rozšíření dětských kategorií.

Datum: 26.09.2019

Titulek: Oprava celkových výsledků

Na základě reklamací obdržených na mail skmzlatehory@gmail.com byly provedeny opravy chyb u některých závodníků. V tabulce jsou barevně rozlišeny. Děkuji za upozornění na chybu za které se omlouvám. Kalabajk

Datum: 19.09.2019

Titulek: Celkové výsledky

Byly doplněny průběžné, v podstatě konečné výsledky. Prosím každého ať si překontroluje, zda má započítány všechny body za odjeté závody. Kontrolu Jména, kategorie a týmu.

Datum: 20.09.2019

Vložil: Marián

Titulek: Re: Celkové výsledky

Nesouhlasí výsledky u Tadeáše Studeného který by měl ve finále mít 321 bodů a Patrika Wettera který by měl mít 324 díky za opravu